Дороги області відновлюють у межах капітального та поточного середнього ремонтів

2021-11-06 11:08:46
У Закарпатті триває реалізація амбітного проєкту Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк
«У межах цієї ініціативи в області проводимо капітальний та поточний середній ремонт автошляхів. Безпечні дороги з новим покриттям – пріоритетне завдання, яке виконуємо швидко та якісно», — наголосив Ігор Шинкарюк.
За його словами, капітальний ремонт передбачає відновлення земляного полотна, підсилення дорожнього одягу та його розширення, влаштування з’їздів, додаткових смуг, майданчиків для стоянки транспортних засобів, майданчиків відпочинку тощо.
Під час виконання поточного середнього ремонту замінюють тільки зношені шари дорожнього покриття, відновлюють з'їзди.
Окрім цього, дорожники виконують і роботи з експлуатаційного утримання, що передбачають ліквідацію руйнувань, деформацій полотна, відновлення верхнього шару на окремих ділянках.
«Вид ремонту та обсяги робіт для кожної ділянки дороги встановлюють на підставі результатів діагностики й оцінки їхнього фактичного стану та інженерних випробувань», — додав Ігор Шинкарюк.