Цього тижня новий пункт щеплення запрацював у м. Хуст тепер вакцинація доступна і в комплексі «Apartel Rikka Khust Thermal Resort».

2021-11-07 11:14:42
Цього тижня новий пункт щеплення запрацював у місті Хуст: тепер вакцинація доступна і в комплексі «Apartel Rikka Khust Thermal Resort». Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк.
За його словами, імунізуватися тут можна у вівторок та четвер з 16:00 до 18:00 однією з трьох вакцин на вибір: Pfizer, AstraZeneca та CoronaVac.
Краяни, що щепляться проти COVID-19 у термальному курорті, отримають можливість безкоштовно відвідати відпочинковий осередок.
«Ця локація є показником того, що закарпатські підприємці свідомі, розуміють ризики коронавірусної інфекції як для життя людей, так і для функціонування бізнесу. Тільки якщо ми скоординуємося, разом почнемо боротися з хворобою, то зможемо повернутися до звичайного життя», — наголосив Ігор Шинкарюк.