Комунікативна група щодо вакцинальної кампанії в Закарпатті, створена за ініціативи голови облдержадміністрації Анатолія Полоскова, працює з населенням і в контексті профілактики поліовірусу.

2021-11-08 18:30:37
У складі групи – обласна епідеміологиня Вікторія Тимчик, начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Роман Молдавчук та заступник голови Ужгородської РДА Віталій Дупин.
Комунікативна група проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу із закарпатцями, наголошує на важливості проведення профілактичних щеплень, зокрема й проти поліомієліту.
«Зараз наша мета – підвищити рівень вакцинації серед населення. Востаннє випадки поліомілєліту ми реєстрували саме у 2015 р., і цьому передували дуже низькі показники охоплення щепленнями», – підкреслює Вікторія Тимчик.
Представники групи зауважують, що вакцина проти поліомієліту в області доступна та наявна в достатній кількості.
Єдиний спосіб захистити дитину від поліо — щеплення. Відповідно до Національного календаря профілактичних щеплень дітей вакцинують від поліомієліту у 2, 4, 6, 18 місяців, 6 і 14 років. Шести доз вакцини достатньо для формування пожиттєвого імунітету.
Більше у сюжеті М-Студіо: