У Закарпатті відкрили нові «ковідні» відділення та розгорнули додаткові ліжкомісця.

2021-11-09 14:00:50
Завантаженість ліжок у закарпатських лікарнях, де приймають хворих на COVID-19, зростає.
Станом на вчора цей показник сягнув 76%, а ліжка з киснем були заповнені на 53,6%.
Відповідно до розпорядження заступника голови облдержадміністрації, керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Закарпаття Ігоря Шинкарюка, сьогодні нові «ковідні» відділення запрацювали в районній лікарні м. Іршава та в Ужгородській центральній міській клінічній лікарні.
У закладі охорони здоров’я в Іршаві розгорнули 70 ліжкомісць, з них 6 – інтенсивної терапії, у лікарні в Ужгороді – 75 додаткових місць, 7 із них – реанімаційні.
Окрім цього, ще в кількох медичних закладах регіону загалом додали 125 ліжок.
«Навесні у пік пандемії в області ми розгортали ліжкомісця для хворих на коронавірус у 17 лікарнях. Сьогодні такі відділення функціонують уже в 15 закладах. Ми можемо й надалі додавати ліжка за потреби, але це буде величезне навантаження на наших медиків та систему охорони здоров’я», – зауважив Ігор Шинкарюк.
Зараз у Закарпатській області COVID-хворих приймають у 15 лікарнях, тут розгорнуто 1630 місць, з них інтенсивної терапії – 148.