Закарпатські медики зробили понад 400 тисяч щеплень проти COVID-19

2021-11-10 13:23:14
Понад 400 тисяч щеплень проти коронавірусу провели в області з початку вакцинальної кампанії. На цьому під час брифінгу в облдержадміністрації наголосила Вікторія Тимчик, регіональна координаторка вакцинальної кампанії від COVID-19 у Закарпатті.

 
«Першу дозу вакцини отримали 19% населення області, 13% – завершили вакцинальний цикл. Ці показники поки що не є настільки високими, щоб ми говорили про повний захист наших краян», – підкреслила Вікторія Тимчик.

За її словами, зараз у регіоні в залишку понад 900 тисяч доз вакцини проти коронавірусу, Закарпаття очікує на поставку Moderna, таким чином в області знову будуть доступні на вибір усі вакцини.

«Протягом останніх двох тижнів ми спостерігаємо хороші темпи імунізації. Зокрема, серед лідерів залишаються Ужгородський та Мукачівський райони. Активніше вакцинуються і в Іршавському районі», – прокоментувала регіональна координаторка вакцинальної кампанії від COVID-19 в області.

Згідно з рекомендаціями ВООЗ дозволена вакцинація дітей з 12 років, обов’язкова умова – наявність усіх рутинних щеплень. Дітям рекомендовано робити щеплення вакциною Comirnaty від Pfizer/BioNTech.

Як зауважила Вікторія Тимчик, закарпатські медики вже провели майже півтори тисячі щеплень дітям віком 12 – 17 років. Батьки можуть спокійно вакцинувати своїх дітей, попередньо проконсультувавшись із сімейним лікарем.

Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00