Інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в районі та стан вакцинації населення

2021-11-15 15:43:42
За останні три доби, в районі, на COVID-19 захворіла 101 особа.
Загалом за останні два тижні захворіло – 539 осіб.
Складна ситуація спостерігається в Нересницькій ТГ, оскільки значно збільшився приріст захворюваності. З 08.11.2021 року по теперішній час захворіло 92 особи.
Також, спостерігається погіршення епідемічної ситуації за вихідні в Буштинській ТГ - 11 осіб, Дубівській ТГ - 11 осіб та Тересвянській ТГ - 11 осіб.
Вакцинація населення - першочергове завдання кожного, в умовах пандемії, оскільки саме щеплення знижує ризик тяжкого перебігу хвороби чи госпіталізації.
Вакцинальна кампанія в Тячівському районі діє на щоденній основі, кількість вакцинованих щоденно зростає, і осіб що приймають рішення імунізуватися, щодня стає більше.
За останні три доби вакцинувалось - 1100 осіб.
Від початку вакцинальної кампанії в районі 35 960 осіб повністю імунізовані.
Кількість госпіталізацій, важких випадків COVID-19 зростає через те, що багато людей невакциновані або звертаються за медичною допомогою тоді, коли вже потрібно невідкладно вживати заходи щодо порятунку життя.
Наразі в Тячівській ЦРЛ:
-Поступило       -        3/3 підтв.
-Всього           -        101/101 підтв.
-Кисневозалежні-        89/89 підтв.
-В реанімації    -        9/9 підтв.
-На ШВЛ         -        10 підтв.
-Померло        -        5 осіб
З 25.10.2021р. по теперішній час померло 20 осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19.
Згідно аналізу даних вакцинації громадян від COVID-19, то найбільша кількість вакцинованих першою та другою дозами в Тячівській ТГ - 7 683 особи.
-Вільховецька ТГ  -        4636 осіб;
-Солотвинська ТГ -       4341 особа;
-Нересницька ТГ  -        4106 осіб;
-Буштинська ТГ   -        3999 осіб;
-Дубівська ТГ     -        2979 осіб;
-Тересвянська ТГ -        2602 особи;
-Углянська ТГ    -        2607 осіб.
Найменше вакцинованих в Бедевлянській ТГ (1675 осіб) та Усть-Чорнянській ТГ (801 особа).
Найголовнішим чинником, що спонукає людей до імунізації, є те, що щеплення проти COVID-19 - це єдиний спосіб вберегти себе та своїх близьких від ускладнень, які може спровокувати вірус.
У нас розгалужена мережа вакцинальних локацій, де зручно та безпечно може отримати щеплення кожен охочий.
Нагадуємо що в Тячівському районі є постійно діючі центри вакцинації та тимчасові пункти щеплень:
-Центр вакцинації в м.Тячів за адресою: м.Тячів, вул.Незалежності,30 (приміщення Тячівської районної ради) з 10.00 по 15.00 год. вакциною Pfizer, CoronaVac, AstraZeneca та Moderna.
На щоденні основі проходить вакцинація в наступних АЗПСМ в населених пунктах, вакциною Pfizer, CoronaVac, AstraZeneca та Moderna:
-м.Тячів, вул.Вайди 1б.
-смт.Буштино, вул.Хмельницького,29;
-с.Бедевля, вул.Волошина,63;
-смт.Дубове, вул.Миру,131;
-с.Калини, вул.Борканюка,9б;
-с.Нересниця, вул.Грушевського,80;
-смт.Тересва, вул.Борканюка,5;
-с.Терново, вул.Центральна,226;
-с.Ганичі, вул.Народна,125;
-с.Дулово, вул.Вайди,115;
-с.Новобарово, вул.Рущака,134;
-с.Угля, вул.Центральна,14;
-с.Чумалево, вул.Центральна,121;
-смт.Солотвино;
-с.Нижня Апша;
-с.Вільхівці.
Працюють тимчасові пункти щеплення (мобільна бригада) вакцина Pfizer, CoronaVac, AstraZeneca та Moderna (для організованих колективів та віддалених населених пунктів).

Вакцинація чи реанімація – кожен обирає сам.
Вакцинація - найефективніший спосіб запобігти важкому перебігу, госпіталізації і смерті від COVID-19.
Закликаємо кожного відповідально поставитися до власного здоров’я та убезпечити своїх рідних і близьких завдяки вакцинації!