• Актуальне / Заходи

  В Тячівській РДА проведено засідання комісії з питань захисту прав дітей    Сьогодні,відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Тячівській районній державній адміністрації. Організаційну підготовку засідання здійснили працівники служби у справах дітей райдержадміністрації.

     На порядку денному   розглядалися питання про стан виконання батьківських обов’язків, про надання дозволу органу опіки та піклування райдержадміністрації на укладання договору про розподіл спадкового майна після померлого та перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування.  

     На засідання комісії також були запрошені батьки, які неналежно виконували батьківські обов’язки. Їм було надано необхідні консультації, а також висловлено попередження щодо стану виконання ними своїх обов’язків відносно їхніх дітей.
  За результатами комісії прийняті відповідні рішення, надано доручення для повного та всебічного виконання прийнятих на комісії рішень з метою захисту прав і законних інтересів дітей.
  Прес-служба Тячівської райдержадміністрації