До уваги українських експортерів харчової, агропромислової та легкої промисловості!

2021-07-21 11:33:53

За інформацією Посольства України в Китайській Народній Республіці (КНР) на сьогодні встановлено контакти китайською компанією ”Asia-Europe International Materials Trading Center„ (AEEX), яка є уповноваженою на організацію та створення на території зони вільної торгівлі Урумчі (КНР) центру національних павільйонів.

Китайська сторона пропонує розглянути можливість відкриття Українського національного павільйону на території вказаної зони вільної торгівлі для просування товарів українського виробництва на ринку КНР. Участь у Національному павільйоні для українських експортерів здійснюється безкоштовно.

У рамках подальшого опрацювання можливості участі українських експортерів харчової, агропромислової та легкої промисловості у китайському проекті ”Український національний павільйон„ зацікавлених СГД просимо звертатись за телефоном 3-38-37 або на електронну адресу ekonomika-tyachiv@i.ua до 23.07.2021 року.