• Економіка

  Архітектурно-містобудівна рада погодила проект розроблення детального плану території туристично-рекреаційного комплексу «Свидовець» за межами населеного пункту Лопухово


  Нещодавно відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі капітального будівництва, містобудування та архітектури 
  Тячівської районної державної адміністрації.
  Участь у засіданні взяли члени ради, - представники відповідних служб, архітектори району. Також були запрошені - перший заступник голови РДА Михайло Полажинець та сільський голова Лопухова Іван Фабрицій.
  На засіданні розглядався проект детального плану території туристично-рекреаційного комплексу «Свидовець», загальною площею майже 15 га, який буде частково розташовано за межами населеного пункту Лопухово, зокрема полонині "Гропа". Попередньо проект пройшов громадські слухання в селі Лопухово і був позитивно підтриманий місцевими мешканцями.
  З основними проектними рішеннями та техніко-економічними показниками присутніх ознайомила районний архітектор Оксана Маркова, виступ якої доповнив архітектор Володимир Віровбал та інші представники інвестиційного проекту «Свидовець».
  Як було зазначено планується будівництво найбільшого у країні туристично-рекреаційного курорту, який охопить майже у 4-5 разів більшу територію від «Буковелю». Основна частина лижніх трас проходитиме в Рахівському районі, зокрема в населених пунктвх Чорна Тиса і Ясіня та Івано-Франківській області. На Тячівщині буде споруджено нижню підстанцію, зокрема куди входять 4 ресторани у вигляді шале та інші заклади.
  Даний проект надасть можливість відкрити додаткові робочі місця і матиме позитивний вплив на розвиток туристичної галузі в районі та інфраструктури віддалених гірських населених пунктів. За підсумками голосування містобудівна рада погодилп проект розроблення детального плану території туристично-рекреаційного комплексу «Свидовець» за межами населеного пункту Лопухово, який подано на затвердження голові райдержадміністрації.
  Прес-служба Тячівської райдержадміністрації