ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ГОЛОВУ ТЯЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

2021-11-23 08:25:33
ШАНОВНИЙ ТІМУРЕ СЕРГІЙОВИЧУ!

Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди Вашого особистого свята – Дня народження!
Вам випала честь бути головою Тячівської районної державної адміністрації. Це нелегка, відповідальна, вкрай важлива місія, яка направлена на розбудову Української держави, утвердження ідеалів демократії та справедливості, та захисту суверенітету нашої країни.

Нехай же гідним внеском у розбудову району і держави завжди буде Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, принциповість, відповідальність, активна громадська позиція, вірне служіння інтересам України. А найвищою нагородою на ниві зміцнення державності нехай завжди буде для Вас людська вдячність і повага!

Бажаємо Вам Божого благословення, міцного здоров`я, щастя і радості, добра і злагоди, сімейних гараздів, родинного благополуччя, нових професійних висот та перемог, здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань на користь і благо нашої країни, на благо людей!

З найкращими побажаннями колектив Тячівської районної державної адміністрації.