• Суспільство / Головне

    Склад дільничних виборчих комісій одномандатного виборчого округу № 72



    Завантажити документ


    Додаток 1
    до постанови окружної виборчої комісії
    від                           2019 року  № 
    Одномандатний виборчий округ № 72 
    Позачергові вибори народних депутатів України
    21 липня 2019 року
    СКЛАД
    дільничних виборчих комісій
    Дільнична виборча комісія № 210474
    Голова комісії – Бокоч Людмила Михайлівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Заступник голови комісії – Декет Тетяна Михайлівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
    Секретар комісії – Цонинець Ірина Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Члени комісії:
    Бабич Квіта Василівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Біляк Галина Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Бокоч Крістіна Михайлівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Бонгар Неля Андріівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Ганик В’ячеслав Георгійович, 1968 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Ганик Наталія Михайлівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Гач Михайло Степанович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Довганич Олеся Федорівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – політична партія "Громадянська позиція".
    Касич Богдана Олександрівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Коломієць Віктор Іванович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Коломієць Вікторія Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Раковці Олександр Юрійович, 1996 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Риго Рената Ромавнівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Думин Ярослав Васильович.
    Тиводар Тарас Юрійович, 2000 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Тодікаш Марія Григорівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Дільнична виборча комісія № 210475
    Голова комісії – Галас Світлана Василівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Заступник голови комісії – Дзюбак Андрій Васильович, 1979 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Секретар комісії – Варвашевич Едіта Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Члени комісії:
    Айтай Йосип Йосипович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Айтай Марія Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Ваканич Василь Васильович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Думин Ярослав Васильович.
    Волкова Магдалина Федорівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – політична партія "Громадянська позиція".
    Гафинець Діана Михайлівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Думнич Надія Михайлівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Ердев Гобі Олександрович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Касич Михайло Миколайович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Козичко Василь Васильович, 1959 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Матвієнко Андрій Сергійович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Натензон Надія Михайлівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Немеш Ганна Петрівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
    Опріш Юрій Михайлович, 1940 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Приходько Едіта Йосипівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Шимко Ірина Федорівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Дільнична виборча комісія № 210476
    Голова комісії – Бігун Віра Ігорівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Заступник голови комісії – Бабич Тетяна Василівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Секретар комісії – Кость Владислава Федорівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Члени комісії:
    Бедей Олена Володимирівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Богдан Ірина Володимирівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Думин Ярослав Васильович.
    Бринзяник Ольга Федорівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Гейці Світлана Юріївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Гричка Мирослава Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Козюк Ольга Василівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Кут Діана Миколаївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – політична партія "Громадянська позиція".
    Максимюк Катерина Василівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
    Мацола Ольга Михайлівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Мачока Марія Іванівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Первой Катерина Михайлівна, 1946 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Рішко Василь Павлович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Рішко Надія Іванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Савляк Олександр Олександрович, 1984 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Синетар Альбіна Михайлівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Фера-Клемонца Оксана Юріївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Дільнична виборча комісія № 210477
    Голова комісії – Дан Олександра Юріївна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Заступник голови комісії – Поп Андріана Адальбертівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Секретар комісії – Мішенко Валентина Вікторівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Члени комісії:
    Бартош Олена Адальбертівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".
    Богдан Михайло Петрович, 1948 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Бонка Василина Василівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Бурса Діана Василівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Думнич Тетяна Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Касич Микола Іванович, 1948 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Клюса Тетяна Михайлівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Ковальчак Лідія Андріївна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Куцин Іван Миколайович, 1939 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
    Мацола Марія Іванівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Митровка Анастасія Богданівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Михайленко Євгенія Миколаївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Молнар Марія Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – політична партія "Громадянська позиція".
    Фера Василь Васильович, 1997 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Цонинець Іван Іванович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Думин Ярослав Васильович.
    Дільнична виборча комісія № 210478
    Голова комісії – Томишинець Василина Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
    Заступник голови комісії – Цубера Андріана Юріївна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Секретар комісії – Рацин Святослав Михайлович, 1950 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Члени комісії:
    Бедей Ірина Володимирівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Драгун Ганна Миколаївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Канюка Наталія Вячеславівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".
    Комоса Руслана Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Кондаш Марія Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Копилець Олена Михайлівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Мацола Тетяна Михайлівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Минько Тетяна Антонівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Молнар Ганна Іванівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Мотринець Алла Василівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Мула Андріана Михайлівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Ніколайчук Борис Степанович, 1949 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Рацин Ганна Іванівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Дільнична виборча комісія № 210482
    Голова комісії – Руснак Анфіса Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Заступник голови комісії – Попович Вікторія Іванівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Секретар комісії – Піцур Тетяна Іванівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Члени комісії:
    Бердар Ганна Михайлівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Декет Лідія Василівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Декет Олена Луківна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Кричка Ганна Петрівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Кубарич Наталія Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Леспух Ганна Петрівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Мезей Марія Петрівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Мезей Наталія Миколаївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Ребар Ганна Михайлівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Ребар Ганна Михайлівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Савула Ганна Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Ціпіньо Марія Юріївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Цубера Оксана Михайлівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Дільнична виборча комісія № 210483
    Голова комісії – Ребар Василь Іванович, 1950 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Заступник голови комісії – Декет Неоніла Михайлівна, 2001 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Секретар комісії – Піцур Анна Миколаївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Члени комісії:
    Брай Василина Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".
    Вайдич Ірина Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Головчук Лариса Іванівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Дзябко Мирослава Юріївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Дзябко Ольга Миколаївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Драгун Діана Петрівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – політична партія "Громадянська позиція".
    Канюка Адріана Іванівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Куцин Любов Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Леспух Катерина Володимирівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Леспух Мар’яна Іванівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Маукшинська    Світлана  Іванівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Нодь Ганна Василівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Омельян Іван Іванович, 1944 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
    Савула Аліна Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Цубера Володимир Миколайович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Дільнична виборча комісія № 210484
    Голова комісії – Михалчич Віра Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Заступник голови комісії – Маркусь Ганна Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Секретар комісії – Крегул Євгенія Миколаївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Члени комісії:
    Антонов Микола Сергійович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Антонова Магдалина Михайлівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Баршай Татьяна Іванівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Ігнатишин Ніна Іванівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Колчар Олена Петрівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Країло Василина Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Леспух Оксана Юріївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Думин Ярослав Васильович.
    Леспух Ольга Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Лиспух Ганна Юріївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
    Лукач Любов Леонідівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Магула-Катанець Поліна Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Мезей Іван Юрійович, 1970 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".
    Піцур Ганна Миколаївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Ребар Людмила Михайлівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Ребар Наталія Василівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Дільнична виборча комісія № 210485
    Голова комісії – Декет Тетяна Степанівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Заступник голови комісії – Декет Іван Миколайович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Секретар комісії – Немеш Наталія Іванівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Члени комісії:
    Бабич Володимир Сергійович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Буяло Магдалина Володимирівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Декет Галина Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Кустрьо Марина Василівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Лукач Таміла Іванівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Магей Олена Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Маркусь Мар’яна Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Мацола Ярослав Васильович, 1969 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Носа Наталія Михайлівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Петращук Маріанна Оттівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – політична партія "Громадянська позиція".
    Попович Іванна Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Рарич Оксана Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Савко Василина Михайлівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
    Шкиндя Марія Іванівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Шкиндя Михайло Васильович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Дільнична виборча комісія № 210486
    Голова комісії – Канюка Тетяна Михайлівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Заступник голови комісії – Бережник Василина Михайлівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Секретар комісії – Леспух Діана Іванівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Члени комісії:
    Бережник Марія Петрівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – політична партія "Громадянська позиція".
    Герей Світлана Іванівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Декет Василина Юріївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Декет Михайло Ілліч, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Крамаренко Оксана Володимирівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
    Магей Ганна Петрівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Магула Іван Іванович, 1957 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".
    Носа Олеся Михайлівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Сойма Євгенія Юріївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Ціпіньо Вікторія Іванівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Цубера Марія Михайлівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Цубера Наталія Михайлівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Цубера Світлана Олександрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Дільнична виборча комісія № 210487
    Голова комісії – Огар Ніка Юріївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Заступник голови комісії – Неймет Сімха Іжакович, 1946 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Секретар комісії – Мокану Мариніка Іванівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Члени комісії:
    Авластімова Ярина Михайлівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Борка Маріанна Юріївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Бріндаж Олена Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Грин Аліна Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Грин Зоріка Вікторівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Дан Олена Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Каїка Володимир Григорович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Мацола Дойна Юріївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Пуліска Маріанна Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Сердогей Янош Андрійович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Сєров Вадим Васильович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Футько Іван Степанович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Цубера Ольга Юріївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Чербаник Олена Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Шіман Юрій Іванович, 1991 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Дільнична виборча комісія № 210488
    Голова комісії – Ціпле Леся Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Заступник голови комісії – Кіндрич Ірина Михайлівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Секретар комісії – Арделян Вікторія Вікторівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Члени комісії:
    Бота Василь Юрійович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Буга Вікторія Юріївна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Грин Василь Дмитрович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Йовдій Марина Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Калинич Олена Михайлівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Кіндрич Анна Миколаївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Команлучія Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Марина Михайло Михайлович, 1988 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Месарош Марія Михайлівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Орос Ізабелла Юліївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Пуліска Михайло Васильович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Ребар Іван Васильович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Сєрова Олена Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Футько Василина Андріївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Ціпле Валентина Юріївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Дільнична виборча комісія № 210489
    Голова комісії – Рибарь Аліна Михайлівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Заступник голови комісії – Господарик Ірина Сергіївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Секретар комісії – Януш Ільдіко Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Члени комісії:
    Борка Вікторія Андріївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Гепп Флоріна Юріївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Грін Михайло Васильович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Губан Юрій Михайлович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Змикало Михаела Василівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Карпекін Володимир Миколайович, 1966 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Костякіна Надія Василівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Мацола Катерина Володимирівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Мурга Марія Іванівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Пасарюк Євдокія Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Прікоп Іван Григорович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Сапожник Віра Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Табаченко Валентина Єгорівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Шіман Маріанна Михайлівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Штаба Оксана Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Дільнична виборча комісія № 210490
    Голова комісії – Церкуник Надія Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Заступник голови комісії – Біленко Тетяна Іваівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Секретар комісії – Цубера Катерина Іванівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Члени комісії:
    Бенчак Валентина Миколаївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Вівчарчин Микола Степанович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Галкіна Анжеліка Дмитрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Джуган Марта Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Кошута Ярослав Віталійович, 1995 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
    Мацола Аліна Іванівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Думин Ярослав Васильович.
    Медвідь Ірина Віталіївна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Минзат Ганна Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Мідянко Олеся Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Небола Тетяна Василівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Олашин Оксана Володимирівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Панфілова Наталія Євгенівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Солопчук Вікторія Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Цубера Андрій Іванович, 1999 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Шітко Єва Габорівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Дільнична виборча комісія № 210491
    Голова комісії – Хромей Тетяна Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Заступник голови комісії – Хуська Олена Василівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА".
    Секретар комісії – Фера Алла Петрівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Члени комісії:
    Бенко Магдалина Степанівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Вакій Марія Михайлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Голубка Петро Іванович, 1951 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Думнич Олена Іванівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Зизень Степан Михайлович, 1950 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Зизень Тетяна Миколаївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Лева Любов Іванівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Мигович Оксана Дмитрівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Одовійчук Ярослав Володимирович, 1963 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
    Половко Ганна Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Половко Марина Воодимирівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Половко Михайло Васильович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Приймак Василь Васильович, 1949 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Сідей Маргарита Володимирівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Тютюник Леся Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Дільнична виборча комісія № 210492
    Голова комісії – Косюк Марина Іванівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Заступник голови комісії – Мункачі Магдалина Миколаївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Секретар комісії – Мадар Віра Іванівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
    Члени комісії:
    Вакій Ліліана Володимирівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Голубка Степан Михайлович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Данилюк Світлана Олександрівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Дикун Діана Михайлівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Зизень Ганна Миколаївна, 1956 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Ілько Євгенія Миколаївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Кустрьо Татьяна Михайлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Куцин Марія Михайлівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Куцин Ярослава Михайлівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Маркуш Катерина Михайлівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Мартинич Василина Миколаївна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Микулянець Юрій Васильович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Палінкаш Наталія Михайлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Прінц Юлія Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Тирлич Надія Дмитрівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Дільнична виборча комісія № 210493
    Голова комісії – Фабрицій Тетяна Михайлівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – політична партія "Громадянська позиція".
    Заступник голови комісії – Країло Іван Іванович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Секретар комісії – Потьомкін Петро Миколайович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Члени комісії:
    Адамчук Ірина Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Бандур Михайло Юрійович, 1951 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Василюк Галина Петрівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Дубровська Віта Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Дубровський Іван Михайлович, 1980 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Дьордяй Наталія Миколаївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Карпа Наталія Миколаївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Приймак Ірина Йосипівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Рішко Тетяна Валеріївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Сойма Роман Йосипович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Фабрицій Ганна Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Фабрицій Олександр Петрович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Хоптян Маріанна Зіновіївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Дільнична виборча комісія № 210494
    Голова комісії – Токар Валентина Микитівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Заступник голови комісії – Рожі-Манзюк Алла Петрівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Секретар комісії – Рішко Світлана Дмитрівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Члени комісії:
    Бедей Наталія Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Бедей Олеся Василівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Думин Ярослав Васильович.
    Бокоч Марія Михайлівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Вайнагій Марія Михайлівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Дан Наталія Юріївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Лаврова Марія Іванівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Маркуш Марія Василівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Негря Федір Петрович, 1948 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Поп Марія Андріївна, 1947 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Рішко Василь Іванович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Тиводар Володимир Михайлович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Тиводар Тетяна Миколаївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Філіп Надія Михайлівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Фіцай Марія Іванівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Шкіря Ганна Михайлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Дільнична виборча комісія № 210495
    Голова комісії – Гусар Тетяна Василівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Заступник голови комісії – Терм’якова Мирина Михайлівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Секретар комісії – Поп Христина Василівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Члени комісії:
    Банк Вікторія Михайлівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Банк Ганна Миколаївна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Банк Тамара Василівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Банк Ярослава Миколаївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Вайнагій Марія Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – політична партія "Громадянська позиція".
    Голубка Маріанна Іванівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Голубка Маряна Іванівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Дочинець Людмила Іванівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Дудла Марина Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Комоса Валентин Олександрович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Маркуш Михайло Миколайович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Маркуш Оксана Миколаївна, 1951 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Минько Ірина Володимирівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Попович Ірина Олександрівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Руснак-Маркуш Ніна Миколаївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Думин Ярослав Васильович.
    Дільнична виборча комісія № 210496
    Голова комісії – Дочинець Марія Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Заступник голови комісії – Продан Марта Юріївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".
    Секретар комісії – Переганя Ганна Михайлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Члени комісії:
    Бринзяник Марія Іванівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Дочинець Василина Миколаївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Дочинець Ганна Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Дочинець Іван Іванович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Дочинець Наталія Михайлівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Куцин Василина Миколаївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Лоцко Юдіта Тіборівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Мельник Олеся Іванівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Панец Аліна Михайлівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Решетар Ганна Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Черничко Ніна Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
    Черничко Сергій Васильович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Шманько Надія Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Дільнична виборча комісія № 210497
    Голова комісії – Голубка Надія Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Заступник голови комісії – Джуган Валентина Іванівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Секретар комісії – Добруник Любов Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Члени комісії:
    Агоштон Марія Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Білич Мирослава Михайлівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Гвоздянська Світлана Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Голубка Ольга Василівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Мотря Людмила Петрівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Негря Марія Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Негря Михайло Федорович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Немеш Ганна Михайлівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Немеш Світлана Петрівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Спащук Ганна Михалівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
    Танчинець Надія Іванівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Танчинець Олеся Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Шобей Віталія Михайлівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Думин Ярослав Васильович.
    Дільнична виборча комісія № 210498
    Голова комісії – Габор Людмила Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Заступник голови комісії – Кут Ганна Василівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Секретар комісії – Бабей Маряна Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Члени комісії:
    Бабей Світлана Михайлівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Банк Олена Василівна, 1946 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Біланич Антоніна Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Біланич Руслана Андріївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Думин Ярослав Васильович.
    Габор Адріана Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Габор Ганна Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Габор Марія Василівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Декет Світлана Анатоліївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Любка Світлана Володимирівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Маркуш Олександр Миколайович, 1970 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
    Пантлик Ігор Вячеславович, 1996 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Чонка Марина Володимирівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Чонка Маряна Михайлівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Чонка Надія Миколаївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Чонка Тамара Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Дільнична виборча комісія № 210499
    Голова комісії – Гасинець Світлана Михайлівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Заступник голови комісії – Павлюк Оксана Вікторівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Секретар комісії – Селебинканаталія Іванівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Члени комісії:
    Банк Олена Василівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Бедевельська Олеся Євгеніївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Бібен Василина Іванівна, 2001 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Бібен Маріанна Михайлівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Герич Аліна Юріївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Думин Ярослав Васильович.
    Думнич Віра Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Зеленчук Тетяна Петрівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Лавришин Олеся Андріївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Лавришинець Андріана Андріївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Лотоцька Олена Андріївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Майор Діана Андріївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Шафар Ганна Андріївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Шелемба Марина Володимирівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Дільнична виборча комісія № 210500
    Голова комісії – Пархоменко Марія Михайлівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Заступник голови комісії – Бібен Олена Андріївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Секретар комісії – Челленяк Олена Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Члени комісії:
    Білич Марина Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Бочок Наталія Михайлівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Габор Валентина Олександрівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Дьордяй Віра Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Маринець Василь Юрійович, 1945 року народження, суб’єкт подання – політична партія "Громадянська позиція".
    Мотря Марина Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
    Немеш Тетяна Андріївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Поп Тетяна Юріївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Руснак Іван Миколайович, 2001 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Токар Наталія Іванівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Челленяк Марія Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Дільнична виборча комісія № 210501
    Голова комісії – Чонка Юрій Андрійович, 1947 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Заступник голови комісії – Руснак Ельвіраіванівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Секретар комісії – Свистак Марія Юріївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Члени комісії:
    Бедевельська Олена Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Бутенко Тетяна Володимирівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Горничар Тетяна Михайлівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Леспух Марина Юріївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Майор Віра Володимирівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Майор Олена Анатоліївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Мартин Аліна Володимирівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Мурга Марія Василівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Мурга Ольга Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Поп Олена Володимирівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Попович Вікторія Іванівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Руснак Микола Іванович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Ярема Валентина Іванівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Дільнична виборча комісія № 210502
    Голова комісії – Дем’янчук Олена Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – політична партія "Громадянська позиція".
    Заступник голови комісії – Габор Марія Іванівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Секретар комісії – Клемонца Вікторія Вікторівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Члени комісії:
    Габор Лідія Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Габор Мар’яна Василівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Габор Олена Михайлівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Горкавчук Світлана Вікторівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Дьордяй Тетяна Степанівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Клемонца Тетяна Юріївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Лаккатош Світлана Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
    Перегиня Валентина Костянтинівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Поп Неля Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Рацюк Наталія Степанівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Рошканюк Тетяна Василівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Томишинець Гафія Андріївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Фірцак Марія Михайлівна, 1946 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Шафар Марія Єфремівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Шпілка Олена Петрівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Дільнична виборча комісія № 210503
    Голова комісії – Бенца Тетяна Михайлівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Заступник голови комісії – Бенца Валентина Іванівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Секретар комісії – Декет Ганна Іллічна, 1951 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
    Члени комісії:
    Агоштен Надія Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Гапчук Михайло Іванович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Демида Наталія Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Дьордяй Марія Федорівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Клеменца Тетяна Степанівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Куцин Світлана Михайлівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Думин Ярослав Васильович.
    Лехман Світлана Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Магей Ганна Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Мартин Олена Миколаївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Мацола Ольга Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Мацола Христина Михайлівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Фера Наталія Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Шваб Наталія Михайлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Дільнична виборча комісія № 210505
    Голова комісії – Суходольський Іван Михайлович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Заступник голови комісії – Суходольська Світлана Миколаївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Секретар комісії – Кухта Євгенія Дмитрівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Члени комісії:
    Бердар Наталія Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Гафинець Віта Михайлівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Грежинець Надія Іванівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Корсак Марія Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Кубарич Євгенія Миколаївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Кухта Ольга Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – політична партія "Громадянська позиція".
    Михалчич Маряна Василівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Патяник Ольга Євгенівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Плиска Марія Михайлівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Попович Василина Василівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Продан Світлана Миколаївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Фера Віктор Михайлович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Фера Наталія Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Целич Марія Михайлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Юришинець Ірина Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Дільнична виборча комісія № 210506
    Голова комісії – Мартиненко Наталія Володимирівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Заступник голови комісії – Руснак Діана Михайлівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
    Секретар комісії – Бердар Тетяна Михайлівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Члени комісії:
    Баляльов Олександр Володимирович, 1987 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Баляльова Надія Іванівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Бердар Марія Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Візічканич Василь Васильович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Думнич Іван Іванович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Корсак Василь Васильович, 1944 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Корсак Марія Іванівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Кубарич Наталія Василівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Мотринець Оксана Василівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Носа Віталія Василівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Плиска Ольга Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Фера Верона Василівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Фера Тамара Михайлівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Фера Юрій Іванович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Фіцай Лариса Іванівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Дільнична виборча комісія № 210507
    Голова комісії – Лазур Василь Федорович, 1960 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
    Заступник голови комісії – Крец Людмила Яківна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Секретар комісії – Палчук Василь Юрійович, 1945 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Члени комісії:
    Біланич Тетяна Михайлівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Буга Андрій Миколайович, 1951 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Дан Дайна Юріївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Керец Дореліу Юрійович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Кітик Ніца Юріївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Корж Віталій Йосипович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Марина Анжеліка Василівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Марина Даніела Георгіївна, 1998 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Мойш Юрій Михайлович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Мойшродіка Михайлівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Оларь Ганна Михайлівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Опріш Валентина Валентинівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Шелевер Ганна Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Шородок Ніна Давидівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Дільнична виборча комісія № 210508
    Голова комісії – Влад Іон Михайлович, 1990 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Заступник голови комісії – Біланич Дмитро Іванович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Секретар комісії – Албота Марія Юріївна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Члени комісії:
    Алб Ольга Михайлівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Алб Юрій Васильович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Биндо Валентина Юріївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Борка Домніка Петрівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Варга Юрій Юрійович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Василюк Руслан Анатольєвич, 1977 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
    Влад Дмитро Юрійович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Влад Іон Михайлович, 1998 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Гандик Василь Юрійович, 1952 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Гріцан Олена Юріїна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Змикало Іван Васильович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Марина Іляна Василівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Опріш Адріана Іванівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Сас Іван Миколайович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Фурт Нуцу Яношович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Дільнична виборча комісія № 210509
    Голова комісії – Гвоздянська Альона Михайлівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Заступник голови комісії – Петечел Оксана Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Секретар комісії – Сойма Ганна Михайлівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – політична партія "Громадянська позиція".
    Члени комісії:
    Варга Марина Володимирівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Гвоздянська Ганна Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Гучканюк Юлія Миколаївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Іваницька Наталія Миколаївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Клемонца Василь Юрійович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Кустрьо Тетяна Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Кустрьо Ярослава Михайлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Куцин Марія Миколаївна, 1946 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Мельник Альона Михайлівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Мельник Юлія Михайлівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Пітух Ганна Василівна, 1947 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Пітух Надія Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Приймак Натапія Йосипівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
    Секмар Людмила Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Чонка Марія Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Дільнична виборча комісія № 210510
    Голова комісії – Мацола Ганна Василівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Заступник голови комісії – Мацола Альбіна Михайлівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Секретар комісії – Форкош Дарина Василівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Члени комісії:
    Дикун Олеся Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Домбай Петро Дмитрович, 1943 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
    Катринець Анжеліка Анатолівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Катринець Ганна Петрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Ковач Віта Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Кріжан Тетьяна Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Мацола Мирослава Миколаївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Опріш Богдана Михайлівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Половко Юлія Юріївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Продан Олена Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Рудак Марин Іванівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Тиводар Василь Васильович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Думин Ярослав Васильович.
    Тиводар Ганна Василівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Фурман Марія Миколаївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Шелевер Тетяна Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Дільнична виборча комісія № 210511
    Голова комісії – Влад Маркуца Василівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА".
    Заступник голови комісії – Дан Наталія Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Секретар комісії – Монько Вікторія Василівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Члени комісії:
    Боднар Марія Василівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Боже Лучія Юріївна, 1997 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Влад Іван Юрієвич, 1948 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Влад Марія Шандорівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Влад Марія Юріївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Грицан Юрій Юрійович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Зубач Іван Васильович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Йовдій Олена Василівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Марина Іляна Іванівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Марина Марта Василівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Марина Олена Василівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Мігалко Світлана Юріївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Рахман Марія Іванівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Сас Олена Василівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Шетела Марія Юріївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Дільнична виборча комісія № 210512
    Голова комісії – Попович Наталія Йонашівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Заступник голови комісії – Марина Аніка Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Секретар комісії – Сабадиш Марія Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Члени комісії:
    Алб Марія Юріївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Боже-Марина Маріанна Юріївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Влад Василь Іванович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Дан Ганна Нуціївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Залецький Михайло Васильович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Йовдій Олімпія Іванівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Крец Олена Василівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Лаврюк Володимир Михайлович, 1983 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Лаврюк Марія Іванівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Марина Василь Іванович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Маркуш Олександр Миколаєвич, 1970 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
    Опріш Олена Юріївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Сас Василь Іванович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Фабрицій Діана Дмитрівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Філіп Іван Михайлович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Дільнична виборча комісія № 210513
    Голова комісії – Борка Вікторія Вікторівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Заступник голови комісії – Марина Василь Андріянович, 2000 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Секретар комісії – Мондич Андрій Андрійович, 1999 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Члени комісії:
    Борка Василь Іванович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Борка Василь Флорович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Борка Іван Васильович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Ботош Олена Іванівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Дан Марія Нуцівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Дан Юрій Васильович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Зубач Іван Лаврентійович, 1946 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Куцин Василь Михайлович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Марина Марія Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Піцур Анжеліка Вікторівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Сас Іван Іванович, 1999 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Тиводар Ганна Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Філіп Василь Васильович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Фуцур Юрій Миколайович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Шетела Дмитро Дмитрович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Дільнична виборча комісія № 210514
    Голова комісії – Гуневан Іван Васильович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Заступник голови комісії – Панец Іван Васильович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Секретар комісії – Бокоч Ганна Василівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Члени комісії:
    Борка Василь Васильович, 1950 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Варакова Юрій Васильович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Горничар Михайло Дмитрович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Йовдій Марія Юріївна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Ковач Крістіна Василівна, 2001 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Ковач Лариса Георгіївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Ковачвасиль Васильович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Опріш Василь Миколайович, 1986 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Осадча Аліна Юліївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
    Поп Юрій Дмитрович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Феде Дарина Юріївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Феде Юрій Юрійович, 1951 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Шімон Діана Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Дільнична виборча комісія № 210515
    Голова комісії – Думнич Наталія Василівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Заступник голови комісії – Думнич Діана Петрівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – політична партія "Громадянська позиція".
    Секретар комісії – Корсак Марія Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Члени комісії:
    Бежанов Генадій Володимирович, 1982 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
    Габор Жанна Петрівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Гайналій Ольга Іванівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Гасинець Наталія Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Думнич Андріана Андріївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Думнич Марина Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Дьордяй Марина Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Ілько Наталія Іванівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Кохан Марія Андріївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Маджара Ганна Іванівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Думин Ярослав Васильович.
    Мацола Інна Іванівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Мельник Марта Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Продан Вікторія Іванівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Токар Світлана Ярославівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Хланта Світлана Леонідівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Дільнична виборча комісія № 210517
    Голова комісії – Крегул Іванна Іванівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Заступник голови комісії – Цубера Ганна Миколаївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Секретар комісії – Бабишен Марія Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Члени комісії:
    Бойчук Тетяна Анатоліївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – політична партія "Громадянська позиція".
    Гошпер Світлана Миколаївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Крегул Іван Федорович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Кухта Марія Михайлівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Куцин Василина Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Куцин Галина Володимирівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Куцин Іванна Іванівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Куцин Тамара Петріввна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Лапчак Галина Іванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Мадар Світлана Миколаївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Марічак Оксана Іванівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Медвідь Наталія Василівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Піцур Володимир Михайлович, 1957 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
    Піцур Ярослав Михайлович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Сасин Василина Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Дільнична виборча комісія № 210518
    Голова комісії – Меклеш Світлана Михайлівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Заступник голови комісії – Бережник Надія Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Секретар комісії – Магей Наталія Петрівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Члени комісії:
    Бережник Галина Петрівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Гоцуляк Руслана Івавнівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Дикун Марія Юріївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Когут Марина Юріївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – політична партія "Громадянська позиція".
    Когут Мирослава Петрівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Крегул Надія Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Кухта Ганна Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Куцин Любов Дмитрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Куцин Яна Іванівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Лапчак Ганна Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Попович Марія Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Удич Марія Іванівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Чонка Віталія Юріївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
    Дільнична виборча комісія № 210519
    Голова комісії – Кричфалушій Неля Іванівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Заступник голови комісії – Шугай Наталія Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Секретар комісії – Немеш Михайло Іванович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Члени комісії:
    Бенца Наталія Михайлівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Бокоч Іван Васильович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Добруник Віта Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Зеліско Марина Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Корнута Віра Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Корнута Ольга Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Немеш Марія Михайлівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Немеш Михайло Федорович, 1947 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Немеш Наталія Володимирівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Немеш Олена Василівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Немеш Петро Іванович, 1997 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Стан Марія Василівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Хмира Наталія Василівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Дільнична виборча комісія № 210520
    Голова комісії – Савула Наталія Іванівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Заступник голови комісії – Лазур Мар’яна Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Секретар комісії – Філіп Марія Василівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Члени комісії:
    Армаш Марія Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Біланич Ганна Василівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Горкавець Ольга Миколаївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Декет Василина Михайлівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Джуган Віталія Олексіївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
    Мадар Наталія Іванівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Мотринець Богдана Юріївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Носа Василина Миколаївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Носа Віра Михайлівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Носа Марія Володимирівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА".
    Савула Світлана Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Сойма Марія Петрівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – політична партія "Громадянська позиція".
    Сойма Ольга Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Цубера Олеся Воллодимерівнна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Швайгер Світлана Михайлівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Дільнична виборча комісія № 210521
    Голова комісії – Грицан Магдалина Іванівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Заступник голови комісії – Каптола Наталка Іванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Секретар комісії – Немеш Лідія Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Члени комісії:
    Бенчак Олена Іванівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Бичок Марина Петрівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Гасинець Ярослав Олександрович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Зизень Іван Іванович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Зизень Надія Ціріївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Кучерява Наталія Іванівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Кучерява Наталія Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Немеш Ольга Петрівна, 1945 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Палінкаш Люба Федорівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Попович Антон Антонович, 1997 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Руснак Віталія Іванівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Савляк Олександра Василівна, 1946 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Сем’янівська Олена Іванівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Тиводар Віра Михайлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Цубера Василина Антонівна, 1946 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Дільнична виборча комісія № 210525
    Голова комісії – Декет Надія Юріївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Заступник голови комісії – Арович Оксана Василівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Секретар комісії – Шолтіс Мирослава Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Члени комісії:
    Буркало Ксенія Юріївна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Буркало Лариса Олександрівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Бурса Ганна Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Вурста Ольга Юріївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Декет Марія Юріївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Дзвеняк Марина Йосипівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Катерняк Тетяна Михайлівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Катреняк Світлана Іллівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Костяк Вікторія Василівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Костяк Марія Михайлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Павлюк Іван Іванович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Петруняк Галина Іванівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Думин Ярослав Васильович.
    Фабрицій Ганна Юріївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – політична партія "Громадянська позиція".
    Фабріцій Аліна Іванівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Фабріцій Зінаїда Іванівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Дільнична виборча комісія № 210526
    Голова комісії – Герич Ірина Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Заступник голови комісії – Герич Тетяна Петрівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Думин Ярослав Васильович.
    Секретар комісії – Химич Надія Петрівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Члени комісії:
    Бедевельська Марія Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Бенчак Андріана Василівна, 2001 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Бердар Марина Михайлівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Косюк Михайло Михайлович, 1947 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Лехман Світлана Петрівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Медулич Василина Петрівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Михайльо Михайло Васильович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Песюк Стефанія Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Плиска Марія Андріївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Проданець Ірина Андріївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – політична партія "Громадянська позиція".
    Стан Вікторія Романівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Товтин Кристина Миколаївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Тяско Надія Василівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Фіцай Юліанна Михайлівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Шелемба Валентина Миколаївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Дільнична виборча комісія № 210527
    Голова комісії – Бердар Марія Петрівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Заступник голови комісії – Гасинець Лариса Іванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Секретар комісії – Франі Тетяна Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Члени комісії:
    Веприк Тетяна Степанівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Драгун Андріана Петрівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Михальчич Наталія Михайлівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Михальчич Юрій Юрійович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Мурга Іван Іванович, 1998 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Осадчий Орест Олександрович, 1998 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
    Павлюк Тетяна Іванівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Сойма Вікторія Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Сташків Вікторія Михайлівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Токар Марія Михайлівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Фіцай Марія Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Фреган Оксана Петрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Шваб Надія Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Дільнична виборча комісія № 210528
    Голова комісії – Кубарич Іван Іванович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Заступник голови комісії – Мінченкова Ольга Степанівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Секретар комісії – Федурцьо Наталія Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Члени комісії:
    Білан Василина Миколаївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Гасинець Василь Васильович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Гончаренко Мирослава Іванівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Кубарич Марія Михайлівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Кубарич Надія Василівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Кубурич Людмила Андріївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – політична партія "Громадянська позиція".
    Кухта Тетяна Василівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Куцин Яна Олегівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Олексій Наталія Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Думин Ярослав Васильович.
    Свистак Олеся Володимирівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Федурцьо Марія Павлівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Федурцьо Наталія Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Цьока Тамара Михайлівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Дільнична виборча комісія № 210530
    Голова комісії – Пятібратова Марія Михайлівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Заступник голови комісії – Токар Михайло Васильович, 1996 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Секретар комісії – Куцин Олеся Михайлівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Члени комісії:
    Денисюк Ганна Федорівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Джуган Галина Петрівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Іванцюк Ганна Михайлівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Кубинець Ганна Михайлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Маловічко Наталія Василівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Михалко Василь Іванович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Павлюк Марія Юріївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Павлюк Олеся Володимирівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
    Токар Андріана Анатоліївна, 1998 року народження, суб’єкт подання – політична партія "Громадянська позиція".
    Томинець Ганна Петрівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Томишинець Аліна Іванівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Томишинець Тамара Вікторівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Тяско Марія Михайлівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Думин Ярослав Васильович.
    Тяско Оксана Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Чендей Мар’яна Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Дільнична виборча комісія № 210531
    Голова комісії – Думнич Наталія Михайлівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Заступник голови комісії – Кус Богдана Романівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Секретар комісії – Бедей Олександр Михайлович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Члени комісії:
    Бережник Наталія Михайлівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Богуславська Василина Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Гиндич Ганна Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Грись Мар’яна Михайлівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Думин Ярослав Васильович.
    Джуган Марія Юріївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Драгун Василина Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Іваночко Ганна Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Іванцюк Марія Андріївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Костяк Василина Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Мацола Мар’яна Іванівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Тиводар Іван Васильович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Томишенець Галина Михайлівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Флинтич Володимир Володимирович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Дільнична виборча комісія № 210532
    Голова комісії – Чорненька Ірина Миколаївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Заступник голови комісії – Дінслер Наталія Іванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Секретар комісії – Країло Віра Шахкуліна, 1954 року народження, суб’єкт подання – політична партія "Громадянська позиція".
    Члени комісії:
    Колчар Надія Михайлівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Країло Наталія Степанівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Лунга Анджела Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Магаль Діана Валеріївна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Магаль Єлизавета Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Менджул Ігорь Михайлович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Менджул Мальвіна Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Павлюк Аліна Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Плиска Василь Іванович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Попина Іван Михайлович, 1949 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
    Русінко Лідія Михайлівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Ярема Василь Васильович, 1970 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Ярема Василь Васильович, 2000 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Дільнична виборча комісія № 210533
    Голова комісії – Перегиня Оксана Андріївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Заступник голови комісії – Країло Оксана Тарасівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Секретар комісії – Лунга Вадим Всильович, 1996 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Члени комісії:
    Бандур Єлізавета Іванівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Бенца Степан Васильович, 1947 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Бігун Іван Васильович, 1980 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Бродюк Марія Михайлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Гринуш Володимир Володимирович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Іваниш Ганна Михайлівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Калинич Іван Михайлович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Косяк Марія Степанівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Країло Діана Вікторівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – політична партія "Громадянська позиція".
    Куриця Лариса Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Чижкова Оксана Андріївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Дільнична виборча комісія № 210536
    Голова комісії – Мацола Іван Васильович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Заступник голови комісії – Мацола Наталія Василівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Секретар комісії – Кус Оксана Олександрівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Члени комісії:
    Бердар Василина Василівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Бердар Наталія Іллічна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Декет Ганна Василівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Думин Ярослав Васильович.
    Декет Марина Іванівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Декет Наталія Павлівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Дьолог Анна Михайлівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Кус Марія Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Кус Марія Миколаївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Кус Нелля Юріївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Кус-Чопа Марія Петрівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Лунга Діана Юріївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Мацола Наталія Петрівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Пілат Наталія Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Піцур Світлана Михайлівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – політична партія "Громадянська позиція".
    Сасин Наталія Йосипівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Дільнична виборча комісія № 210539
    Голова комісії – Церкуник Андріана Андріївна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Заступник голови комісії – Рекіта Ганна Емілівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Секретар комісії – Бокоч Наталія Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Члени комісії:
    Біланич Магдалина Іванівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Блешинець Лідія Михайлівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Блешинець Тетяна Василівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Бочок Марина Юріївна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Гайналій Іванна Іванівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Джуган Ганна Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Каптола Марія Василівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Котик Аліна Михайлівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Лазор Мар’яна Михайлівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Мадярій Олена Михайлівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Палко Олександра Олександрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Пойда Ольга Іванівна, 1939 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
    Ферима Квіта Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Думин Ярослав Васильович.
    Хромей Вікторія Віталіївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Шкорка Ганна Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Дільнична виборча комісія № 210540
    Голова комісії – Кубинець Василина Андріївна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Заступник голови комісії – Шафар Оксана Юріївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Секретар комісії – Сабадиш Оксана Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Члени комісії:
    Басарада Марія Михайлівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Беленок Оксана Петрівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Блешинець Ганна Іванівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Бокоч Богдан Васильвич, 1996 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Гайналій Руслана Миколаївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Куцин Марія Іванівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Мазур Анастасія Юріївна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Мазур Марія Василівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Пілат Алла Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Регош Даніела Василівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Сасин Наталія Андріївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Челеннюк Тамара Василівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Челенюк Василина Михайлівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
    Шелемба Ольга Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Янчій Марія Юріївна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Дільнична виборча комісія № 210541
    Голова комісії – Лавришин Людмила Петрівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Заступник голови комісії – Сабадиш Василина Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Секретар комісії – Юришинець Василина Михайлівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Члени комісії:
    Аннишинець Яна Вікторівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Блешинець Тамара Михайлівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Горничар Дмитро Іванович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Грижинець Оксана Іванівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Дейнека Сніжана Михайлівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Думнич Марія Михайлівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Котик Марія Михайлівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Кучерява Людмила Василівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Лавришин Надія Іванівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
    Лавришин Тетьяна Юріївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Лавришин Тетяна Миколаївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Рошканюк Марія Михайлівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Рошканюк Марія Петрівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Рошканюк Петро Юрійович, 1939 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Церкуник Марія Миколаївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Челленюк Олена Вікторівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Дільнична виборча комісія № 210542
    Голова комісії – Філіп Ганна Михайлівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Заступник голови комісії – Немеш Ірина Петрівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Секретар комісії – Мойш Ганна Василівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Члени комісії:
    Боже Дмитро Дмитрович, 1962 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Боже Оксана Юріївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Данч Марія Юріївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Змикало Михайло Флорович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Йовдій Марта Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Марина Ліліяна Василівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Марина Марія Василівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Марина Юрій Михайлович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Марина Юрій Юрійович, 1951 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Мойш Василь Миколайович, 1959 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Мотре Елена Юріївна, 1997 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Нікішкіна Катерина Олександрівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Опріш Василь Васильович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Орехова Адріана Михайлівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Попович Мирослава Іванівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Дільнична виборча комісія № 210543
    Голова комісії – Мотря Степан Михайлович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Заступник голови комісії – Алечко Марія Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Секретар комісії – Бокоч Світлана Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Члени комісії:
    Бокоч Терезія Федорівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Голубка Ірина Михайлівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Голубка Марія Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Голубка Рената Віталіївна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Голубка Тетяна Михайлівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Максимишинець Ганна Василівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Мельничук Алла Олександрівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Молнар Світлана Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Думин Ярослав Васильович.
    Негря Маряна Степанівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Немеш Андрій Васильович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Немеш Наталія Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Немеш Тетяна Іванівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Роман Степан Васильович, 1941 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Стойка Марія Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Химинець Михайло Іванович, 2000 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".
    Дільнична виборча комісія № 210544
    Голова комісії – Поп Марія Михайлівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Заступник голови комісії – Шелемба Іванна Іванівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Секретар комісії – Феєр Ольга Олексіївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Члени комісії:
    Апшай Олена Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Голубка Вікторія Василівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Голубка Оксана Михайлівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Голубка Федір Михайлович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Корнута Ярослава Романівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Мотря Олена Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Негря Христина Іванівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Думин Ярослав Васильович.
    Немеш Наталія Андріївна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Офрім Віталія Василівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Офрім Марія Василівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Стойка Віталій Михайлович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Угляй Андріана Федорівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Феєр Ніна Михайлівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Дільнична виборча комісія № 210545
    Голова комісії – Немеш Ольга Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Заступник голови комісії – Бенца Надія Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Секретар комісії – Рошко Ганна Миколаївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Члени комісії:
    Бенца Наталія Василівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Богдан Мар’яна Іванівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Волос Ірина Василівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Демянчук Михайло Іванович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Лисько Мар’яна Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Думин Ярослав Васильович.
    Лисько Ольга Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Негря Ганна Іванівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Савка Василь Васильович, 1965 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Савка Іван Васильович, 1998 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Савкамарія Іванівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Танчинець Оксана Юріївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Химинець Ольга Михайлівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Цех Марія Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Дільнична виборча комісія № 210546
    Голова комісії – Місарош Мар’яна Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Заступник голови комісії – Паканич Надія Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Секретар комісії – Дем’ян Мирослава Іванівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Члени комісії:
    Бабич Андріана Станіславівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Бабич Василь Васильович, 1995 року народження, суб’єкт подання – Думин Ярослав Васильович.
    Головка Світлана Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Гусак Марія Михайлівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Данча Ганна Олександрівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Ковач Антонт Михайлович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Ковач Мирослава Антонівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Корнута Олександр Васильович, 1998 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Купріянова Марина Іванівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Маріщак Олена Іванівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Маркуш Тамара Антонівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Паканич Галина Іванівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Розман Маряна Степанівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Сава Марина Михайлівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Стойка Ірина Юріївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Дільнична виборча комісія № 210547
    Голова комісії – Мідянка Марія Іванівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Заступник голови комісії – Летуновська Галина Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Секретар комісії – Ванагій Тамара Петрівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Члени комісії:
    Гендич Оксана Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Герич Оксана Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – політична партія "Громадянська позиція".
    Дем’янчук Мирослава Миколаївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Носа Вадим Іванович.
    Джуган Наталія Василівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Драгун Валентина Миколаївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Дудла Василина Михайлівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Мацола Ганна Миколаївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Савула Іван Іванович.
    Микитинець Валентина Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Мідянка Марія Іванівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Олексій Василина Юріївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Думин Ярослав Васильович.
    Олексій Світлана Михайлівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Олексій Тетяна Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
    Танчинець Віталія Петрівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Тиводар Тетяна Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Шелемба Наталія Іванівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Дільнична виборча комісія № 210809
    Голова комісії – Крегул Світлана Юріївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
    Заступник голови комісії – Метелешко Марина Миколаївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Йовдій Василь Михайлович.
    Секретар комісії – Меклеш Олеся Іванівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Члени комісії:
    Влашин Олеся Василівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Кут Віталій Васильович.
    Крегул Марина Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Крегул Оксана Петрівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Федурцьо Василь Васильович.
    Кустрьо Маріанна Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Кустрьо Маріанна Федорівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Кухта Наталія Іванівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Хома Степан Іштванович.
    Куцин Кароліна Андріївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Петьовка Василь Васильович.
    Куцин Оксана Михайлівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Васильович.
    Куцин Ольга Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Лунга Наталія Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Юращук Василь Миколайович.
    Магула Тетяна Володимирівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Савчук Ігор Петрович.
    Михалчич Галина Юріївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
    Ухаль Юлія Олександрівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
    Секретар
    окружної виборчої комісії
    Аверін Т. С.