В облдержадміністрації розглянули питання утримання доріг в належному стані у зимовий період

2020-01-13 10:26:05
Під головуванням в.о. голови Закарпатської обласної державної адміністрації Олексія Гетманенка 10 січня відбулася робоча нарада за участі представників служби автомобільних доріг у Закарпатській області, ДП «Закарпатський облавтодор», комунального підприємства Закарпатської обласної ради «Будкомплектторг»

та департаменту інфраструктури, розвитку і утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та житлово-комунального господарства з питання безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах загального користування, вулицях та дорогах комунальної власності у Закарпатській області.
За результатами наради та з метою своєчасного виконання  комплексу заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, викликаних погіршенням погодних умов, снігопадами та ожеледицею дано доручення міськвиконкомам, райдержадміністраціям та спеціалізованим службам щодо належного утримання в зимовий період (прибирання, очищення, посипання тощо) автомобільних доріг загального користування, вулиць та доріг комунальної власності.
Рекомендовано головам міськвиконкомів взяти на особистий контроль подальше проходження зимового періоду та недопущення подібних ситуацій, які можуть призвести до дорожньо-транспортних пригод, травмування мешканців міст та інших учасників дорожнього руху на вулицях і дорогах комунальної власності, а у разі повторного неналежного утримання та оперативного реагування на наслідки негоди, притягнути відповідальних осіб спеціалізованих комунальних служб до дисциплінарної відповідальності.