• Суспільство

Дітям з багатодітних ромських сімей влаштували новорічно-різдвяне свято

У неділю, 12 січня, в Закарпатському обласному  театрі ляльок «Бавка» за ініціативи  Закарпатського  обласного  благодійного фонду  «Благо» та підтримки облдержадміністрації відбулося  новорічно-різдвяне  свято для дітей із малозабезпечених, багатодітних ромських сімей.

Відкрила захід директор Закарпатського обласного благодійного фонду  «Благо», яка розповіла про традицію проведення дійства й святкування Різдва та Нового року.                                                                                        З вітальним словом до учасників свята звернулася заступник начальника управління національностей облдержадміністрації Наталія Шутанич, яка наголосила на важливості реалізації подібних соціальних проектів, в тому числі тих, що спрямовані на соціалізацію ромських громад.           У рамках заходу відбувся святковий концерт випускників та вихованців Ромського соціального центру  «Благо».     Також глядачі мали можливість переглянути  виставу лялькового театру.                                   На завершення свята від облдержадміністрації діти отримали солодкі подарунки.