Закон про зміну місця реєстрації онлайн.

2021-07-19 15:08:45
Штамп про прописку та паперова довідка про місце реєстрації до ID-картки більше не будуть потрібні.

Верховна Рада в першому читанні проголосувала за законопроєкт про реєстрацію місця проживання онлайн.
За — 251 депутат. На що тепер очікувати українцям?

Замість ходіння по декількох установах та довгих очікувань — 10 хвилин на заповнення заяви та доба — на її опрацювання в Дії.
Як змінити місце реєстрації? На порталі Дія вибрати пункт “Зміна місця проживання” та заповнити заяву. Власник житла, де ви мешкаєте, зможе підтвердити запит та дозволити зареєструватися в житлі, яке внесено до реєстру нерухомого майна.

Дані про нове місце проживання автоматично з'являться в реєстрі, а зняття з попереднього місця також відбудеться автоматично. Послуга буде надана протягом однієї доби.