У Тячівській РВА відбулась нарада з архітекторами територіальних громад району

2024-06-28 15:24:02
За дорученням начальника Тячівської РВА Тімура Аверіна його заступник, Вадим Носа провів нараду з уповноваженими органами містобудування та архітектури виконавчих комітетів місцевих рад щодо результатів містобудівного моніторингу містобудівної документації.

Містобудівний моніторинг проводиться відповідно до статті 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01 вересня 2011 року №170 (у редакції наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 14 грудня 2021 року №333).

Вадим Носа наголосив присутнім щодо необхідності забезпечення виконання відповідних вимог даного Порядку та обов’язковому поданні, у встановлений термін, а саме, до 1 липня поточного року аналітичних звітів за результатами моніторингу містобудівної документації територій населених пунктів кожної з територіальних громад за попередні роки (2021 та 2022 рр.).

Своєю чергою Оксана Маркова, завідувач сектору містобудування та архітектури РВА, головний архітектор району зауважила про те, що всі архітектори територіальних громад повинні пройти навчання та отримати сертифікат для роботи у електронному середовищі АРМ ЄДРА.

За результатами наради дано відповідні доручення.

Принагідно Вадим Носа привітав всіх архітекторів зі святом, Днем архітектури України, яке відзначатимуть 1 липня.

Пресслужба Тячівської РВА